Eladó Téglalakás, Békéscsaba

#683700355

CSAK NÁLUNK  
Eladó Téglalakás

19.2 millió Ft

Békéscsaba 3. kerület
Alapterület:
56 m2
Szobák száma:
1 + 1
Állapot:
Felújítandó
Építési mód:
Tégla
Azonnal költözhető
Jó közlekedéssel
Kertkapcsolatos

Kérjen személyes bemutatást!
Adja meg adatait, és hogy mikor érne rá!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.

Megfelelő időpontok

Hétköznap délelőtt
Hétköznap délután
Hétköznap este
Hétvégén délelőtt
Hétvégén délután
Hétvégén este
Kérés elküldése
Földszint
600 m2
Hőszigetelt
Cirkó
Utcára
Bútorozott
Hátsókert
Összkomfort
Bevezetve (230 Volt)
Van, saját vízórával
Vezetékes gáz
Közműhálózatba bekötve

Felújítandó, stabil téglaépület garázzsal, pici kerttel

Békéscsabán a Lenkey utcán, földszinti, 56 nm-es, hőszigetelt, téglaépítésű társasházi lakás eladó garázzsal, pici saját kerttel. Felújítandó állapotban, teljes berendezéssel. 

Irányár: 19,2 MFt 

Tel: +36205020207

 

Békéscsabán, jól megközelíthető helyen, óvoda, iskola, buszemálló közelében található a 4 lakásos társasház, melynek eladóvá vált az egyik földszinti lakása. A társasház a telek közepére épült, így két lakásonként külön bejárata és saját udvara van. 

 

A közvetlen felette lévő lakással közös a kis és nagykapu, illetve a kocsibejáró a garázsok vonaláig. Az épület mögötti udvar, kirázólag az alsó, eladó lakáshoz tartozik. Egyik oldalán épített kerítés, a másikon, a garázs és a saját tárolók határolják. A barátságos méretű zöld felület pont elég az otthoni kikapcsolódásra egy kisebb családnak. A nagy garázsban pedig nyáron hűvösen, télen szárazon tarthatja az autóját. A felette kialakított padlástér további tárolóhelyet kínál. 

 

Az egyébként is vastag téglafalak + hőszigetelést kaptak. Oldalról, és felülről pedig fűtött lakások veszik körül. Ez energetikai szempontból nagyon kedvező. 

 

A fűtés radiátoros. Vegyes tüzelésű és gázkazán egyaránt rendelkezésre áll. A meleg vizet villanybojler állítja elő. 

 

A külső nyílászárók részben megrongálódtak, ezek cserére is szorulnak. Emiatt felújítandó az ingatlan. Egyébként alapos takarítással, tisztasági festéssel lakható lenne, mert minden működik benne. 

 

Az elrendezése különösen jó. Félig kétgenerációsként is lehet használni, mert a közös helyiségek középen vannak, a két szoba, a lakás két szélső végén, ahol a főbejáraton kívül, egy hátsó ajtó is van. 

 

A fürdőszobában kád van, a WC külön mellékhelyiségben kapott helyet, mindkettő teljesen szeparáltan, egy közelekedőből nyílik. 

 

Az ebédlőhöz kétszárnyas üvegezett ajtóval kapcsolódik a világos főzőfülke, elszigetelve a lakás többi részétől a gőzt, a zajokat és szagokat. Az ebédlőből nyílik a másik szoba, ahová egy üvegezett előtéren keresztül is bejuthatunk az udvarról külön bejárattal. Ez  akár lehetne egy másik felnőtt privát szférája.

 

Aki egy kis, kertes téglaházra vágyik saját udvarral és garázzsal... az lehet megtalálta a megfelelőt! Pláne, ha inkább kevesebb pénzért tenne rá szert, és úgy alakítaná, hogy az biztosan tetszen! Tekintse meg!!

 

 

 

    

 

 

 

Helyiség Méret (m2)
Szoba 23
Szoba 9
Étkező 7.5
Előtér 5
Fürdőszoba 3.5
WC 1
Közlekedő 0.8
Előszoba 1.6
Kazánház 1.3
Főzőfülke 2.8

Kérdése van?
Adja meg adatait és felhívjuk!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.
Üzenet küldése