Gold Ing Ingatlaniroda

Karrier

Álláslehetőség a Gold Ing Ingatlanirodánál!

Ingatlanirodánk ambiciózus értékesítőket keres békéscsabai, budapesti és győri irodájába.
Egészítse ki jövedelmét, vagy dolgozzon teljes munkaidőben ingatlanreferensként!
A szorgalom nálunk kifizetődik!

Álláspályázat kiírásának dátuma: 2018. április 1.
Munkaviszony betöltésének ideje: folyamatos

Amit nyújtunk:
- stabil, hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes juttatás akár tisztán jutalékos, akár alkalmazotti jogviszonyban
- díjmentes oktatások és tréningek, mentorálás
- cold calling támogatása címlistákkal
- hirdetéstámogatás
- kellemes, nívós irodai környezet, ingyenes irodahasználat
- céges telefonhasználat, informatikai háttérrendszer
- „gyermekbarát” munkaidő, rugalmas munkaidő-beosztás
- jó kollegáris környezet, segítőkész csapat
- változatos, kreatív munka

Főbb feladatok:
- megbízások (eladó ingatlanok) felkutatása (irodai segítséggel), megbízások kötése és kezelése
  (a Gold Ing sajátos és sikerorientált értékesítési metódusa alapján)
- megbízások adminisztrálása a Gold Ing belső admin rendszerében, szerződések irodai kezelése
- hirdetési portfólió összeállítása
- meglévő, és folyamatosan jelentkező kereső ügyfeleink részére segítség nyújtása a megfelelő ingatlan kiválasztásában,
  friss megbízások kiajánlása telefonon ill. e-mailben
- bemutatások megszervezése, lebonyolítása, kapcsolattartás
- árképzési tárgyalások lefolytatása, majd sikeres értékesítés esetén az adásvételi folyamat levezetése

Amit elvárunk:
- középfokú végzettség
- felhasználói számítástechnikai ismeretek a Gold Ing adminisztrációs felületének használatához
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- határozott fellépés, igényes megjelenés
- pontosság, szorgalom

Előnyt jelenthet:
- szakmai tapasztalat vagy szakirányú végzettség
- jogosítvány
- a szakma szeretete mellett humánus hozzáállás
- helyismeret

Jelentkezni első körben önéletrajz megküldésével lehet e-mailben a karrier@gold-ing.hu címre küldött üzenettel, vagy Facebookon a Gold Ing Ingatlanirodának (https://www.facebook.com/golding.ingatlaniroda) küldött messenger üzenettel.